Büyükşehir İle 2 İlçe Belediyesi Vergiyi Silmedi, Bir de Yeni Borç Çıkardı

İçerik

Büyükşehir İle 2 İlçe Belediyesi Vergiyi Silmedi, Bir de Yeni Borç Çıkardı

Rantçı bir belediyecilik peşinde olmayacağız. Seçimde her şey mübahtır zihniyetiyle gitmeyeceğiz. Biz algı operasyonları yapmayacağız. Söz verdiğimizi söz verdiğimiz zaman yapacağız. Biz gerçekten gönülden hizmet için bu yola çıktık. Tek hedefimiz Akhisar ve mahallelerine dürüstçe ve eşit hizmet etmek, ben bu sağduyulu her şeyi gören halkın tamamıyla yanımızda olduğundan eminim.

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç ile de bir araya gelen Başkan Ergün, geride kalan 15 yılda 1060 dev projeyi hayata geçirdiklerini belirtti. Başkan Ergün, yeni dönemde yapılacak olan projeler hakkında da bilgiler aktardı. Vatandaşlar ve esnaflar büyük ilgi gösterdikleri Başkan Cengiz Ergün’e sık sık çiçek takdiminde bulundu. Bu borcun içerisine belediyenin %100 iştiraki olan EBUAŞ’ın borcu ve Japon para birimi olan Yen ile ihale edilen altyapı borcu da dâhil değildir.

Kent Lokantaları ile ilgili konuşan Kurum, “11 tane lokantayı açmayı hizmet gören bir anlayış var. İddia ediyorum, ben 2 ayda İstanbul’un 964 mahallesinde lokanta açarım. Biz olayın bütünlüğüne ve sürdürülebilirliğine, kalıcı desteklere bakıyoruz. İstanbul’u gençlere umut olacak altyapıya ulaştırmamız lazım.

Ancak soruların bir bölümü zekât üzerine geliyor. Bu ayda fıtır sadakası öne çıkıyor. Oruç tutamayanların fidyeleriyle ilgili sorular geliyor, kime, nasıl verilecek gibi. Bunun üzerine arkadaşlarımız bilgilendirmeler yapılıyor\. Canlı krupiyelerle oyna, gerçek bir kumarhane atmosferini evinden hisset. teknoguvenliksistemleri.com\. Sistem çok güzel bir şekilde işliyor.

Europower Enerji (EUPWR) yeni siparişini duyurdu : 68 milyon lira kazanacak

Sizin bir operatör ihtiyacınız var diyelim. Bugün ‘150 bin TL maaş ile birine iş vereceğim’ desen herhalde buradan Beylikdüzü’ne kadar kuyruk olur. Bunu yapabilmek zor bir şey değil. Mesela gaz altı kaynağı elemanı eksik.

  • Başkan Ergün’e ziyaretlerinde MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Manisa Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay eşlik etti.
  • Sizin bir operatör ihtiyacınız var diyelim.
  • Parayı Belediye Başkan Yardımcısının şahsi hesabına yatırttı.
  • Eğer bu iddialar doğru ise;5 Buçuk Milyon TL şu an nerede?
  • Bunun yanında çok tartışılan Villa Kent projesi ile ilgili de yanıtlanması ve bazı sorular da şu anda kamuoyunda tartışılıyor.
  • Lütfen hediye etmek istediğiniz bilet türü ve adedini seçiniz.

Bugün ülke ihracatının yüzde 50’sinin İstanbul’da yapıldığını ve Şubat ayında rekor kırdığımızı söylüyoruz ama bir taraftan da bu üretimi ne kadar sağlam yapılar içerisinde yapıyoruz, bu da tartışılır” ifadelerini kullandı. Hattı arayanlardan zaman zaman ilginç sorularla da karşılaştıklarını belirten Müftü Gülden, “Ramazan ayı geldiğinde özellikle orucu bozan ve bozmayan durumlar üzerinde konular üzerinde duruluyor. Bunun dışında sakız orucu bozar mı, kan vermek ya da burun ve kulak spreyi gibi sorular da Alo 190 Fetva Hattımıza sorulmak suretiyle arkadaşlarımız tarafından cevaplanıyor.

Türk İlaç (TRILC) kamu ihalesini kazandı

Eski başkan Mücahit Yanılmaz Elazığ Belediyesine Zafran Mahallesi’nde yüzlerce dönüm imarlı arsa ve 70 dönüm parseli yapılmış mezarlık alanı bırakmıştır. Aslında bu arsaların satışından gelen para eski dönemden Elazığ Belediyesine bırakılmış 458 milyon 816 bin 726 liralık borcu sıfırlamaya yeterlidir. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, hal esnafı ve otogar esnafı ile bir araya geldi. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Cengiz Ergün, yeni dönem projeleriyle ilgili bilgiler verdi. İddialara göre; Elazığ Belediyesinin sosyal sorumluluk projesi diye iddialı bir şekilde vizyona koyduğu Batı Prestij villaları sadece zengini ucuza villa sahibi yapma projesinden başka bir şey değildir. İstanbul’da sadece meskenlerin değil, ticaret ve sanayi tesislerinin de deprem riski altında bulunduğunu hatırlatan Kurum, “İstanbul’da yaşamak artık birçok insanı düşündürüyor.

Akhisar Belediyesi’nin personellerini kullanmayacağız. Şimdi neysek 5 sene sonrada o olacağız. Projelerimizi açıklamaktan korkar olduk.

Murat Kurum kendini böyle savundu: ”2 ayda İstanbul’un 964 mahallesine lokanta açarım”

Belediyeye harcadık deseler, şahsi hesaba yatan bu para sisteme nasıl aktarıldı.Belediyeye harcanmadıysa kim, nereye harcadı? Peki ya ihaleler,Yozgat Belediyesi böyle mi ihale yapıyor? İhaleden önce şahsi hesaplara para alıp, ihaleyi sana veririz sözü vermek ne demek? Doğan, “Biz Akhisar belediyesinin imkanlarını kullanmayacağız.

Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanınızın ön yüzünde bulunan seri numaranızı, ilgili alana eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmalısınız. Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanınızın ön yüzünde bulunan seri ve numaranızı, ilgili alana eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmalısınız. Hediye etme işlemi tamamlandıktan (satın alma işlemi gerçekleştikten) sonra hediye kod (biletler), iptal edilemez. Biz gittiğimiz yerlerde gittiğimiz mahallelerde bire bir o bölgenin halkıyla bize gönülden destek veren insanlarla kucaklaşıyoruz. Körler sağırlar birbirini ağırlar misali kendi anlattığımızı kendimiz dinlemiyoruz. Taşıma suyu ile değirmen döndürmüyoruz.

Bir yanıt yazın Yanıtı iptal et

Lütfen hediye etmek istediğiniz bilet türü ve adedini seçiniz.

Gübretaş’tan (GUBRF) yatırımda para birimi değişikliği

Belediye başkanıysam 5 yıl sonra şunları yapacağım diyorsam, demek ki hiçbir şey yapmamışımdır. Hala yapacaklarım var diyorsam demek ki çalışmıyorumdur. Fakat bugün belediyenin artan borçları, %100 iştiraki olan EBUAŞ’nin borcu ve yabancı para birimiyle ihale edilen alt yapı borçlarıyla birlikte borcun 3 Milyar TL yani eski para ile 3 Katrilyon olduğu iddia edilmektedir. Ayrıca Elazığ Belediyesi elektrik borcunu ödeyemediği için belediye meclisinden 170 milyon TL özel bankalardan kredi çekme izni almıştır. Eğer iddialar doğru ise Elazığ Belediyesi için tehlike çanları çalmaktadır.

Hattı arayanlar zaman zamanda sakız çiğnemek, burun spreyi kullanmak ve kan aldırmak orucu bozar mı? Ve sahurda ezan bitene kadar yemek yenilir mi gibi ilginç soruları görevlilere yöneltiyorlar. Talebiniz devam ediyor ise, hizmet standartlarımızı geliştirmek adına iptal nedeninizi buradan iletebilirsiniz. Bilet hediye etmek istediğiniz kişi 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.

Bu da bizi gerçekten ziyadesiyle mutlu etti. Ülkenin ihracatının artması, ülkenin istihdamının artması, şehir adına da önemli” diye konuştu. Fiilen bulunmayan ve kullanılması mümkün olmayan bu binalar (konut ve iş yeri) için vergi hesaplanması ve talep edilmesi vatandaşa yapılan bir zülümdür.

BAŞKAN İDDİALARI NEDEN YALANLAMIYOR?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin. İçişler Bakanı Ali Yerlikaya, soruşturmanın detaylarını sosyal medya platformu X üzerinden duyurdu. Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Şirket, önümüzdeki günlerde bedelli tarihini belirleyerek kamuoyu ile paylaşacağını bildirdi. Bu gelişme, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş.’nin stratejik büyüme ve genişleme adımlarına ilişkin önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Hiçbir vatandaşımızı sahneden aşağıya atmayacağız. Sadece objektiflere gülen değil, her zaman gülen bir başkan olacağız. Biz 7’den 77’ye tüm Akhisar’ın başkanı olacağız. Geçtiğimiz gün Elazığ kamuoyuna yansıyan bilgilere göre Elazığ Belediyesi’nin 5 milyar lira civarında borcu olduğu konusu gündeme geldi. Nesine.com’dan e-posta alabilmeniz için, kullanmak istediğiniz e-posta adresinizi girerek lütfen e-posta doğrulama işlemini tamamlayınız.

Bir taraftan deprem riskiyle karşı karşıyayız. Şehir olası depremlere ne kadar hazır? Bugün baktığınızda 7,5 milyon bağımsız bölüm var. Bunların 6 milyonu konut ama bir buçuk milyonu da ticari ve sınai ünite.

Murat Kurum kendini böyle savundu: ”2 ayda İstanbul’un 964 mahallesine lokanta açarım”

Yozgat İl Müftülüğü bünyesinde görevli kadın ve erkek vaiz ile din işleri uzmanlarının görev yaptığı hatta günde bin 500 çağrı ulaşıyor. Fetva hattına yapılan aramalarda vaiz ve din işleri uzmanları, dini konularda merak edilenler hakkında bilgilendirme yapıyor. Ramazan ayında hattı arayıp dini konularda bilgi edinmek isteyenler genellikle oruç tutma, zekat ve fitre verme gibi konularda merak ettikleri konuları görevlilere soruyorlar. Nesine.com’dan sms alabilmeniz için, kullanmak istediğiniz cep telefonu numaranızı girerek lütfen cep telefonu doğrulama işlemini tamamlayınız. Hediye ettiğiniz biletler, hediye ettiğiniz kişiye SMS ve E-Posta yoluyla 10 haneden oluşan bir kod numarası ile ulaştırılmaktadır. Hediyenizin doğru kişiye ulaşması için GSM No ve E-Posta adresinin doğru olduğundan emin olmalısınız.

Hal esnafı ile sohbet eden Başkan Cengiz Ergün, Manisa Sebze Meyve Komisyoncular ve Tüccarlar Derneği Başkanı Ömer Akagündüz ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Ergün, hal esnafının taleplerini dinledi. 06 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrasında yapılan düzenleme ile depremden dolayı yıkılan ve hasar gören binaların tahakkuk etmiş vergilerinin silinmesi yönünde kanun çıkartılmıştı. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bahçelievler’de bulunan Türkiye İhracatçılar Meclisi’ni (TİM) ziyaret etti. TİM’deki toplantıda ihracatçılar, İstanbul’un trafik, toplu ulaşım ve otopark sorunlarıyla ilgili beklentilerini dile getirdi. Ülkemiz bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayal ettiği muasır medeniyetler seviyesine çıkacaksa bu çalışmalar sayesinde çıkacak.